Biuletyn Informacji Publicznej

BIP

NASZE PRZEDSZKOLE

RODZICU PRZEDSZKOLAKA ZAJRZYJ TUTAJ!

BEZPIECZNA SZKOŁA

CERTYFIKAT BEZPIECZNY PRZEJAZD

GIODO

URZĄD GMINY TERESPOL

Programy realizowane w szkole

Mamo, Tato wolę wodę !

DYPLOM

MLEKO Z KLASĄ


Obrazy: aktualnosci.png

PRZEDSTAWIENIE KOT W BUTACH

SZLACHETNA PACZKADrukuj

  • 02/12/2016

SZLACHETNA PACZKA

(29.11.2016 r. – 7.12.2016r.)

 

O rodzinie: Pani Bernarda samotnie wychowuje czwórkę dzieci: Martynę (14l.), Dawida (11 l.), Weronikę (8 l.) oraz Szymona (4l.). Mąż 39 – latki zmarł rok temu. Dawid cierpi na porażenie mózgowe. Wśród najważniejszych potrzeb rodziny są wszelkie produkty żywnościowe, środki czystości oraz buty zimowe dla czwórki dzieci.

Potrzeby rodziny:

- Żywność trwała: herbata, kasza, cukier, konserwy mięsne, kawa, makaron, olej, konserwy rybne, ryż, mąka, dżem, warzywa
w puszkach itp.

- Środki czystości: proszek do prania, płyn do mycia naczyń, mydło/ żel myjący, pasta do zębów, płyny czyszczące, szampon, szczoteczka do zębów itp.

-Obuwie zimowe: rozmiar 40 (dz.), 42 (ch.), 36 (ch.), 28 (dz).

- Pomoce szkolne: zeszyty, farby, papier kolorowy, plecak, bloki, klej, nożyczki, przybory do pisania, kredki, plastelina piórnik itp.

Wyposażenie mieszkania: kołdra, koc, ręczniki, pościel (160x200), poduszka, fotel dwuosobowy, rozkładany, regał.

Odzież: dziewczynki rozmiar: S, XS (legginsy, spodnie, bluzy itp.),

         chłopcy: rozmiar L/XL, XS (spodnie, bluzy it.)

Zabawki: puzzle, samochody, lalki itp.

98 Rocznica Odzyskania NiepodległościDrukuj

  • 20/11/2016
Co roku w listopadzie , czcimy jedno z największych wydarzeń w naszej historii- odzyskanie niepodległości przez Polskę w 1918 r.W  tym roku obchodziliśmy 98 Rocznicę Odzyskania Niepodległości.Z tej okazji w Zespole Szkół im.Kornela Makuszyńskiego 8 listopada 2016 r.odbył się uroczysty apel.Program artystyczny zaprezentowali uczniowie z klasy VI pod opieką p.Marii Mikołajczak oraz chór szkolny pod kierunkiem p.Andrzeja Maziejuka. Konferansjerami byli :Dariusz Mincewicz i Agnieszka Szubska.Uczniowie przypomnieli o burzliwych losach naszej Ojczyzny, które doprowadziły do odzyskania niepodległości.Śpiewano pieśni patriotyczne: o wojence,szarej piechocie,komendancie.Pieśni o ojczyźnie zaśpiewały w duecie Gabriela Wowczeniuk z klasy V i Zofia Kurkowiak z klasy IV a oraz piosenkę,,Jak długo w sercach naszych" Zuzanna Borowik Z klasy IV b.Pieśni te powinny dalej żyć, być obecne w polskiej duszy, budzić ciepłe uczucia, oddziaływać na serca i umysły kolejnych pokoleń. Dlatego co roku organizujemy wspólne śpiewanie.  
Swoje talenty muzyczne zaprezentowali na forum szkoły Wiktor Moroz z klasy V -perkusja i Oliwia Flaga z klasy V-gitara.W drugiej części uroczystości p.dyrektor Małgorzata Sowa z przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego Dariuszem Mincewiczem odczytali głośno fragmenty opowiadania o przeżyciach dziewczynki w czasie wojny.Wszyscy uczniowie w ciszy i skupieniu słuchali. Uroczysość  zakończyła się szkolnymi urodzinkami.

Szkole pomagamy i świat oczyszczamyDrukuj

  • 20/11/2016

Dnia 25 października  wzięliśmy udział w Akcji ekologicznej pt. „Szkole pomagamy i świat oczyszczamy”  organizowanej przez Green Ofifice  Ecologic Spółka z o.o. Celem akcji była zbiórka elektrośmieci: pralek, lodówek, monitorów, komputerów, żelazek, odkurzaczy i tym podobne jak również baterii. Do oddawania niepotrzebnego zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego zaangażowaliśmy nie tylko uczniów naszej szkoły ale i rodziców, sąsiadów oraz dalszą rodzinę. Zebrany przez szkołę sprzęt został oddany do rozbiórki, a materiały ze zużytego sprzętu wykorzystane do produkcji czajników, plomb dentystycznych, instrumentów muzycznych czy kołpaków samochodowych. Wspólnie zebraliśmy 300 kg elektroodpadów. Organizatorem akcji był Samorząd Uczniowski.

Obrazy: elektromieci_201610.jpg

CZYSTA GMINA W TWOICH RĘKACHDrukuj

  • 20/11/2016

   W czwartek 20 październik  2016 r. uczniowie klas IV-VI wraz z opiekunami

wzięli udział w Akcji sprzątania Gminy Terespol pod hasłem

” CZYSTAGMINA W TWOICH RĘKACH”.

  Akcja jest organizowana przez Gminę Terespol  dwa razy w roku, a jej

głównym celem jest dbanie o najbliższe otoczenie.

Organizatorem akcji była P. A. Borowik – nauczyciel przyrody oraz Samorząd

Uczniowski.

Obrazy: sprzatanie20161120.jpg


ZARZĄDZENIEDrukuj

  • 28/10/2016

ŚWIĘTO GMINNEJ OŚWIATY - DZIEŃ NAUCZYCIELADrukuj

  • 18/10/2016

Galeria zdjęćDzień Edukacji Narodowej jest świętem polskiej oświaty wpisanym na stałe do kalendarza ważnych uroczystości. W obchodach Gminnego Dnia Nauczyciela 13 października 2016 r. udział wzięli pracownicy szkół z terenu gminy Terespol: Zespołu Szkół im. K. Makuszyńskiego w Małaszewiczach, Zespołu Szkół im. Orła Białego w Kobylanach, Szkoły Podstawowej im. J. U. Niemcewicza w Neplach i Zespołu Szkół im. W. S. Reymonta w Małaszewiczach. Gospodarzem uroczystości  w tym roku był Zespół Szkół im. K. Makuszyńskiego w Małaszewiczach. Po ceremonii powitania licznie przybyłych gości głos zabrał Wójt Gminy Terespol Krzysztof Iwaniuk, który skierował do wszystkich pracowników oświaty słowa uznania i szacunku za wykonywanie niełatwej pracy, złożył podziękowania i życzenia satysfakcji z wypełnianych obowiązków i wielu sukcesów zawodowych. Następnie zostały wręczone nagrody wyróżnionym pracownikom, które corocznie przyznawane są z okazji Dnia Nauczyciela. Popłynęły również życzenia od zaproszonych gości. Przerywnikiem pomiędzy kolejnymi punktami w porządku uroczystości była część artystyczna w wykonaniu uczniów szkoły podstawowej.

ALBUM ZDJĘĆ

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA DO PRZEDSZKOLADrukuj

OGŁOSZENIEDrukuj

GODZINY PRACY SZKOŁYDrukuj

  • 26/10/2014

 
       

 Środa 730 -  1000, 1430 -  1530

przyjmowanie

                skarg i wniosków


     

                

              Poniedziałek  - Piątek  730 - 1530

 


1,223,150 unikalne wizyty