W czwartek 15 kwietnia odbyło się oficjalne zakończenie II edycji konkursu InstaLogik. Honorowym Patronem Konkursu jest Wydział Matematyki Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. Celem konkursu było zachęcenie uczniów do zmierzenia się z zadaniami logicznymi oraz prostymi zadaniami programistycznymi, które wprowadzają uczniów w świat programowania. Konkurs realizowany był w całości on-line.

W pierwszym etapie II edycji konkursu wzięła udział trójka uczniów naszej szkoły: Zofia Kurkowiak, Marek Grom i Michał Wowczeniuk.  Bardzo dobrze spisali się wszyscy nasi reprezentanci. Markowi i Michałowi zabrakło znikomej liczby punktów, aby dostać się do II etapu. Natomiast Zosia uzyskała bardzo wysoki wynik II etapie. Rozwiązanie jednego zdania więcej pozwoliłoby jej na uczestnictwo w finale.

Gratulujemy naszym reprezentantom wysokich wyników. Doceniamy, że w czasie zdalnej nauki zmobilizowali się do spędzenia kolejnych godzin przed komputerem, życzymy dalszego zaangażowania i osiągania sukcesów.