Świętowanie jednego z najpiękniejszych dni w roku – Dnia Dziecka, rozpoczęliśmy już w poniedziałek – 31 maja. Tego dnia odwiedzili nas pracownicy Gminnego Centrum Kultury w Kobylanach, którzy specjalnie na tę okazję zmienili się w uwielbianą przez najmłodszych (i nie tylko!) Myszkę Miki i Minnie i w imieniu Wójta Gminy Terespol Pana Krzysztofa Iwaniuka wręczyli wszystkim uczniom słodkie upominki, za co gorąco dziękujemy. Nie zabrakło wspaniałej muzyki, wspólnych zdjęć i serdecznych życzeń.

1 czerwca w naszej szkole poświęcony był na zabawę i przyjemności. Tego dnia na wszystkie klasy czekało mnóstwo atrakcji, m. in.: wspólne gry i zabawy rekreacyjno – sportowe, „planszówki”, kalambury, wyjście na lody czy spacer do lasu, pizza oraz klasowe pikniki.

Jak na wyjątkowy dzień przystało, dopisała nam pogoda, dobry nastrój i pozytywna energia. Na twarzach uczniów przez cały dzień gościł uśmiech. Był to bardzo dobry czas na wspólne aktywności oraz odbudowywanie relacji po kilkumiesięcznej nauce zdalnej.

Rodzicom dziękujemy za przygotowanie dodatkowych atrakcji w klasach.

Życzymy Wam – Drodzy Uczniowie, abyście jak najczęściej doświadczali prawdziwej radości.