Tradycyjnie 11 listopada 2021 r. nasza szkoła wzięła udział w gminnych obchodach Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zgodnie z harmonogramem uroczystości o godz. 14:00 zgromadzone w Koroszczynie poczty sztandarowe i zaproszeni goście wspólnie odśpiewali hymn państwowy, po czym delegacje złożyły kwiaty i zapaliły znicze pod Pomnikiem Niepodległości i Nieznanego Żołnierza. Następnie wszyscy udali się do Dzieła Międzyfortowego Kobylany I na piknik rodzinny. O godz. 16:00 zgromadzeni na sali konferencyjnej Urzędu Gminy goście obejrzeli widowisko muzyczno-taneczne grupy Białe Anioły „ Niepodległa Jest w Nas” oraz wystawę fotograficzną „Poznajemy naszą historię- zabytki Gminy Terespol w obiektywie”. Podczas gminnych obchodów Święta Niepodległości odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Kto ty jesteś?” oraz wręczenie nagród zwycięzcom. Z przyjemnością informujemy, że:  

II miejsce w konkursie na pracę plastyczną w kategorii klas I-V zajął uczeń kl. V M. Laszewski, III miejsce A. Fedosiuk  z kl. II, a wyróżnienie zdobył J. Kijuk z kl. IIIB.

W konkursie na prezentację multimedialną III miejsce zajęła uczennica klasy VIIIB M. Hawrot. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

W tym dniu naszą szkołę reprezentowała p. dyrektor K. Krawczyk, poczet sztandarowy w składzie:  L. Maksymiuk z kl. VIIIA, M. Stępniewski z kl. VIIIB, M. Hawrot z kl. VIIIB wraz z opiekunami p. E. Stawską i A. Wołosiuk, a także rodzice i uczniowie naszej szkoły.

Dziękujemy za udział w urodzinach Polski!

                                                                                                          Samorząd Uczniowski