Klasa 1 podrecznik,, Poznaję Boży Świat,,Autorzy, Ks. Dr K. Mielnicki, E. Kondrak,Wydawnictwo Jedność

Klasa 2 podręcznik,, Idziemy do Jezusa,,Redakcja, ks. Dr J. Czerkawski, E. Kondrak, wydawnictwo Jedność

Klasa 3 podręcznik i zeszyt ćwiczeń,, Jezus jest z nami,,Redakcja, ks. dr J. Czerkawski, E. KondrakWydawnictwo Jedność

Klasa 4 podręcznik i zeszyt ćwiczeń,, Miejsca pełne BOGActw,Autorzy, Ks dr K. Mielnicki,   E. Kondrak,  B. NosekWydawnictwo Jedność

Klasa 5 podręcznik i zeszyt ćwiczeń,, Szczęśliwi, którzy szukają prawdy,,Autorzy, Ks dr K. Mielnicki, E. Kondrak

Klasa 7 podręcznik,, Blogoslawieni, którzy szukają Jezusa,,Autorzy, Ks dr K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska

Klasa 8 podrecznik,, Blogoslawieni,  którzy ufają  Jezusowi,,Autorzy, Ks dr K. Mielnicki, E. Kondrak, E. ParszewskaWydawnictwo Jedność

Wystartował konkurs Prezesa GUS na najbardziej cyfrową gminę. Wystarczy spisać się samodzielnie przez Internet, a następnie zachęcić do tego rodzinę, znajomych i osoby z najbliższego otoczenia. Najbardziej cyfrowa gmina otrzyma atrakcyjne nagrody rzeczowe! Przypominamy, że spis trwa do 30 września 2021 r.’

Strona konkursowa: https://spis.gov.pl/cyfrowa-gmina-nsp-2021/

Na czym będzie polegało zadanie konkursowe?

Zadaniem konkursowym jest zachęcenie przez gminy jak największej liczby zobowiązanych na jej terenie osób fizycznych do dokonywania samospisu internetowego, prowadzonego za pośrednictwem interaktywnej aplikacji dostępnej na stronie internetowej Głównego Urzędu Statystycznego https://spis.gov.pl/.

Wskaźnik samospisu internetowego stanowiący podstawę do wyłonienia zwycięskich gmin będzie uwzględniał samospis internetowy dokonany w okresie od początku do końca trwania NSP 2021, tj. od 1.04.2021 r. do 30.09.2021 r. do godziny 23:59.

Przypominamy, że Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 r. jest realizowany metodą samospisu internetowego oraz uzupełniająco: metodą wywiadu telefonicznego i metodą wywiadu bezpośredniego. Najłatwiej spisać się samodzielnie przez Internet na stronie spis.gov.pl. Wystarczy komputer lub inne urządzenie mobilne podłączone do Internetu. Miejsca spisowe są dostępne również w urzędach gmin. Osoby, które nie mają dostępu do Internetu mogą odwiedzić najbliższy urząd gminy lub skorzystać z opcji “spisz się przez telefon” na infolinii spisowej obsługiwanej przez pracowników statystyki publicznej od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00 pod numerem: 22 279-99-99. Respondenci, którzy nie będą mogli samodzielnie spisać się poprzez formularz internetowy lub telefoniczne na infolinii spisowej, zostaną spisani przez rachmistrzów telefonicznie lub podczas wywiadu bezpośredniego. Rachmistrzowie dzwonią z numeru 22 828 88 88 lub z numeru infolinii spisowej tj. 22 279 99 99. Od 23 czerwca br. rachmistrzowie realizują również wywiady bezpośrednie.

KL. IV -Stupieni. Język rosyjski. Klasa 4. Podręcznik z płytą CD dla szkoły podstawowej. Beata Gawęcka-Ajchel, Anna Żelezik , wyd. WSIP.

Kl. V- Stupieni. Język rosyjski. Klasa 5. Podręcznik z płytą CD dla szkoły podstawowej. Beata Gawęcka-Ajchel, Anna Żelezik , wyd. WSIP.

Dnia 22 czerwca 2021 w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Teatru. Z tej okazji Kółko Teatralne z klasy IIII ,,Koziołeczki’’ przygotowało dla klas I-III i dla przedszkola spektakl teatralny pt. ,,Calineczka’’. Były tańce, muzyka i wspaniałe popisy aktorskie.